arama

Sony Ericsson Idou

Sony Ericsson Idou
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • 1 Star
    Loading...

Uzunca bir süredir sessizliğini koruyan Sony Ericsson, Mobile World Congress 2009 dahilinde 12 megapiksellik dokunmatik ekranlı Idou modelini tanıttı.

Geçtiğimiz sene aynı etkinlikte duyurduğu birçok modeli Türkiye’de satışa sunmayan Sony Ericsson bu sene MWC 2009’da ziyaretçi patlaması yapmaya hazırlanıyor. Ziyaretçilerin beğenisine sunulan mobil iletişim ve eğlence cihazlarından en iddialısı kuşkusuz tam dokunmatik ekranlı Idou.

Sony Ericsson Idou, firmanın uzunca bir süredir farklı modellerde sunduğu gelişmiş özellikleri bünyesinde bir arada sunuyor. Cyber-shot markası altında 12 megapiksel çözünürlük sunan cihazın Xenon flaşı mevcut. Yüksek çözünürlüklü ekranı 16 milyon renk desteği sunarken, 16:9 formatıyla video izlemeyi de keyifli hale getiriyor. Müzik yeteneklerini de Walkman markası altında sunan Idou, kulakiçi kulaklıkları ve dokunmatik arayüzüyle en iyi mobil müzik deneyimini sunmayı amaçlıyor.

Güçlü bağlantı seçenekleri (ve sonunda Wi-fi desteğiyle) yanı sıra Symbian işletim sistemiyle çalışan Idou genel özellikleri itibarıyla Sony Ericsson’un savaşa geri döndüğü izlenimini veriyor. Henüz detayları belli olmayan telefonun Idou ismi de geçici bir lakap olabilir.

Haberci

Kaynak : www.cnetturkiye.com

Etiketler : Sony Ericsson   Sony Ericsson Idou   Dokunmatik Ekran

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ